WISPMANAGER

Ultrasona Bakan Doktor

Ultrasona Bakan Doktor
768
24 Aralık 2021 - 3:40

Genç anne, h-aberi aldıklarında çok baş-ka bir duygu içinde olduklarını belirterek, “H-aberi öğrendiğimizde gerçekten de büyük ş-aş-kınlık yaş-adık. İkizlere h-amile olan kadın doktora kontrole gitti. Doktor kontrol etti kadın h-ayatını ş-okunu yaş-adı.. Amerika Birleş-ik Devletleri’nde yaş-ayan genç bir kadın, ikiz bebeklerine h-amile olduğu zamanda tekrar h-amile kalmanın ş-okunu yaş-adı. Doktora gittiği zaman ş-aş-ırtan gerçeği öğrenen genç anne, baş-ına gelenleri sosyal medya h-esabından paylaş-tı.

ABD’de yaş-ayan h-amile kadın, tıp dünyasında eş-ine az rastlanan bir olay yaş-adı. TikTok h-esabı üzerinden paylaş-ımda bulunan @tamingtriplets adlı genç kadın, ikiz bebeklerine h-amile olduğu sırada öğrendiği ilginç gerçeği takipçileri ile paylaş-tı.

ÜÇÜNCÜ BİR BEBEK DAH-A VARDI
Genç kadın, rutin kontrolleri için doktora gitti. Fakat doktor, ultrason görüntüsüne baktığında bir terslik olduğunu fark etti. Çünkü ikiz bebeklere h-amile olan kadının karnında 3. bir bebek dah-a vardı. Çünkü genç anne, h-amileyken tekrar h-amile kalmış-tı.

DOKTOR BİRANDA SÖYLEDİ
Doktorun h-aberi kendilerine bir anda verdiğini ileten tamingtriplets, “Doktor bizi bu duruma h-iç h-azırlamadı ve direk 3. bir çocuğumuz dah-a olacağını söyledi. İlk baş-ta nasıl olduğuna anlam veremedik ancak dah-a sonra h-em ben h-em de erkek arkadaş-ım bu duruma çok sevindi” ş-eklinde konuş-tu.

1 NİSAN Ş-AKASI SANDIK
Genç anne, h-aberi aldıklarında çok baş-ka bir duygu içinde olduklarını belirterek, “H-aberi öğrendiğimizde gerçekten de büyük ş-aş-kınlık yaş-adık. Ben ilk h-amileliğim olduğundan emindim. Erkek arkadaş-ım ise yaş-adığımız durumun 1 Nisan ş-akası olduğunu düş-ündü. Ama o da dah-a sonra sevinç yaş-adı” diyerek yaş-adıklarını anlattı.

BEBEKLERİ TAŞ-IMAKTA ZORLANIYORUM
H-amilelik süreci h-akkında da bilgi aktaran genç anne, “Karnım giderek büyümeye baş-ladı ve bebeklerimi taş-ımakta zorlanıyordum. Bebekler de 3 ay erkenden gelmeye karar verdi. Küveyz ve sonraki 65 gün de bizim için çok zorlu geçti ancak eve geldiğimizde dünyanın en mutlu insanlarıydık” ş-eklinde durumu anlattı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Useful
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Romantik Komedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
8 common cooking mistakes
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Büyük Sivilce
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BU ACININ TARİFİ YOK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ortalık Bir Anda Karıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax every day with
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax Every Day With

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.