WISPMANAGER

SONUÇ YAYINDA AÇIKLANDI!

SONUÇ YAYINDA AÇIKLANDI!
995
17 Aralık 2020 - 21:55

D-N-A testi sonucunda baba, ya/sak a’ş-kı çıkınca da sevinç çı/ğlığı attı. ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında Karabük’te yaşanan ve akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. E-’v-li kadın, e-’v-li sevgilisinden çocuk yapıp nikahlı eşinin nüfusuna yazdırdığını öne sürdü. Canlı yayında D-N-A testi sonucunu açıklayan Esra Erol, çocuğun ya/sak a’ş-kından olduğunu söyledi. Test sonucunu öğrenen e-’v-li kadının sevinç çı/ğlıkları ise programa damga vu/rdu.

KARISINI, EVLİ SEVGİLİSİ İLE A/LDATTI

Recep Bey, karısı Emine Hanımı, e-’v-li sevgilisi Aysel’le a/ldattı. E-’v-liyken Recep Bey’den ha/mile kalan Aysel Hanım, çocuğu resmi nikahlı eşinin nüfusuna kaydettirdi. Ancak Recep Bey’e de “çocuğun babası sensin” dedi. Recep Bey, eşi Emine Hanım ve y-a-s-a-k a’ş-kı Aysel dün ATV’de kozlarını son kez paylaştı. Aysel’in çocuğuna yapılan D-N-A testinin sonucu canlı yayında açıklandı. D-N-A testi sonucu beklenirken, Aysel Hanım’ın Recep Bey’e “o sensin” demesi dikkat çekti.

ÇOCUĞUN BABASI RECEP ÇIKTI D-N-A

testi sonucu da Aysel’i haklı çıkardı. Çocuğun babası Recep Bey çıktı. Aysel Hanım’ın bu sonuca kollarını açarak bir zafer kazanmış gibi sevinmesi “pes artık” dedirtti. Tabi ki Esra Erol a/cı gerçeği açıklayana kadar.

ESRA EROL SU/Ç DUYURUSUNDA BULUNDU

Esra Erol, bir çocuğun soy bağının değiştirilmesinin h-ap’is cezalık suç olduğunu açıkladı ve Recep Bey ile Aysel Hanım hakkında Karabük Cumhuriyet Başsavcılığına su/ç duyurusunda bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.