WISPMANAGER

Ortalık Bir Anda Karıştı

Ortalık Bir Anda Karıştı
707
30 Mart 2022 - 20:12

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, çıkardığı kitabında Orhan Gencebay hakkında verdiği detay, ünlü arabeskçinin sinirlenmesine neden oldu. İşte o detaylar…

Ekranların en sevilen oyuncuları arasında yer alan ve oyunculuk sektöründe canlandırdığı karakterlerle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Cüneyt Arkın, rol aldığı dönemlerde adından başarıyla söz ettirmiş isimler arasında yer alıyor. Bir döneme damgasını vuran usta oyuncu, “Benim Kahramanın Türk Halkıdır” ismini verdiği kitabını çıkardı. Arkın’ın kaleme aldığı kitapta ünlü şarkıcı Orhan Gencebay ve Kemal Sunal hakkında anlattığı bir anısı ise ünlü arabeskçinin konuya sinirlenmesine neden oldu.

Gencebay: Cüneyt Arkın’ın söylediği her şey yalan!

Benim Kahramanın Türk Halkıdır” isimli kitabın yazarı olan Cüneyt Arkın, kitabında Kemal Sunal’a dair bir anısını anlattı. Başarılı oyuncu Arkın; ”Bir gün Hilton’un lobisinde oturuyoruz. Gözü bir yere takıldı. Baktım, 60 yıllık müzik birikiminin üzerine çökmüş Arap’tan yürüttüğü şarkılarla bir anda meşhur olmuş bir arabeskçi. Asansöre bindi, yukarı çıktı. Kemal Sunal, ‘Bu herif gibiler ancak asansörle yükselir’ dedi” şeklinde bir ifade kullandı.

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’ın bu sözlerinden sonra ise gözler arabesk müziğin en önemli isimleri arasında yer alan Orhan Gencebay’a çevrildi. Kemal Sunal’ın bahsettiği arabeskçinin Orhan Gencebay olduğunun iddia edilmesinin ardından ünlü şarkıcı da; ”Cüneyt Arkın’ın söylediği her şey yalan! Nedir bu zavallılık? Cüneyt Arkın’a hayret ediyorum, ben ona ne yaptım ki?” diyerek isyan etti.

Bunun üzerine Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal da düşüncelerini paylaşarak; ”Cüneyt Arkın yanlış hatırlıyor. Kemal kimse için böyle konuşmaz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Gözler Cüneyt Arkına çevrildi. Bu konu hakkında ne söyleyeceği merak konusu oldu. Şu ana kadar açıklama yapmayan Cüneyt Arkının neler söyleyeceği merak ediliyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Useful
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Romantik Komedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
8 common cooking mistakes
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Büyük Sivilce
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BU ACININ TARİFİ YOK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ortalık Bir Anda Karıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax every day with
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax Every Day With

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.