WISPMANAGER

Manisa

Manisa
1.355
02 Şubat 2021 - 6:10

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde *-l-ü bulunan 4 gençten 3’ünün b*-şından v*-rularak, Muharrem Zengin’in de b*-ynunun k*-rılarak *-l-dürüldüğü tespit edildi. Trabzonsporlu eski futbolcu Mehmet Zengin’in yeğeni olduğu ortaya çıkan 22 yaşındaki Muharrem Zengin’in b*-deninde d*-lici, k*-sici ya da s*-lahla v*-rulmuş bir iz bulunamadı.

Manisa’nın Ahmetli ilçesine bağlı Kestelli Mahallesi’nde j-andarma tarafından aynı yerde 4 kişinin c*-nsız b*-deni bulundu.

Ova yolundan traktörle geçen bir çiftçinin fark etmesi sonucu olay yerine Ahmetli J-andarma ekipleri ve j-andarma olay yeri inceleme ekipleri intikal etti. Yapılan araştırmalarda 20 yaşındaki Ümit Zangal, 23 yaşındaki Serkan Zangal, 22 yaşındaki Muharrem Zengin ve 25 yaşındaki Neşet Dalgın’ın hayatlarını k*-ybettiği belirlendi.

OLAY YERİNDE T*-FEK BULUNDU
J-andarma ekipleri bölgede geniş çaplı araştırma yaparken 4 yakın arkadaşın c*-nazeleri Turgutlu Devlet Hastanesi m*-rguna kaldırıldı. Olay yerinde tek k*-rma diye bilinen bir adet t*-fek bulunduğu iddia edilirken Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı ile Ahmetli İlçe J-andarma ekipleri soruşturma ağını genişletti.

22 YAŞINDAKİ GENCİN BOYNU KI/RILMIŞ
Olay yerinde yapılan incelemede 3 erkek şahsın a-v t*-feği ile baş kısmına v*-rulduğu Muharrem Zengin’in ise be-deninde d*-lici, k*-sici ya da s*-lahla v*-rulmuş bir izin olmadığı b*-ynunun k*-rılmış olduğu tespit edildi. Ayrıca olayda kullanıldığı öngörülen a-v t*-feğinin r*-hsatsız olduğu ve olay yerinde hayatını k*-ybeden Muharrem Zengin’in babasına ait olduğu tespit edildi.

TRABZONSPORLU MEHMET ZENGİN’İN YEĞENİ
Olayda hayatını k*-ybeden 22 yaşındaki Muharrem Zengin’in bir dönem Trabzonspor’da da forma giyen ve aslen Ahmetlili olan Mehmet Zengin’in yeğeni olduğu öğrenildi.

GENÇLERİN YAKINLARI OLAY YERİNDE S*-NİR K-RİZİ GEÇİRDİ
Öte yandan olay yerine gelen gençlerin yakınları a/cı haberi satın aldıktan sonra sinir kr/izi geçirdi. Gençlerin yakınları aldıkları haber karşısında ş*-ka uğrarken g*-zyaşlarına hakim olamadılar ve f*-ryat ettiler.

BİR GÜN SONRA DOĞUM GÜNÜYDÜ
Bu arada otomobilde arkadaşları ile beraber *-l-ü bulunan Neşet Dalgın’ın yarın (pazartesi) doğum günü olduğu ortaya çıktı. Gencin doğum gününden bir gün önce yaşamanı y*-tirmesi yakınlarını y*-sa b*-ğdu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.