WISPMANAGER

Eşinden boşanan baldızın evine gece 11’de eniştesi gidiyor

Eşinden boşanan baldızın evine gece 11’de eniştesi gidiyor
2.499
20 Mart 2021 - 6:04

Eşinden boşanan baldızın evine gece 11’de eniştesi gidiyor. Odasına zorla giriyor. Kadın ahıra gidip geleyim diyor. Ahıra gidiyor, sonra baldız bakın ne yapıyor!…

Bir enişte nasıl yaptı bunu! Gece kayınpederinin evine giden adam sabah o-lü bulundu. Olayla ilgili g-özaltına alınan baldızın, eniştesini z-ehirlediği ortaya çıktı. K-a-til baldız bunun gerekçesini ise “Bana c-*nsel i*tis*marda bulundu. Ona z*ehri ‘bu bir sakinleştirici’ diye enjekte ettim” diye açıkladı.

KAYINPEDERİNİN EVİNDE C*SEDİ BULUNDU

Mahallede ikamet eden S.V. (37) sabah saatlerinde kayınpederinin evinde o-lü olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi, S.V.’nin baldızı olan M.H.’yi (24) g-özaltına aldı.

BALDIZI İ*TİSMARDA BULUNDUĞU İÇİN O*L-DÜRMÜŞ!
Genç k-a-dının gece geç saatlerde eve gelen ve kendisine c*nsel i*tismarda bulunduğunu ileri sürdüğü S.V.’yi tarım ilacı enjekte ederek o*ldürdüğü belirlendi.

“SÖYLERSEM BABAMI DA O*L-DÜRECEKTİ”
S.V.’nin *e*nazesi incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, eniştesini O*ldürdüğü iddia edilen M.H.’nin ilk ifadesinde; S.V.’nin kendisine c*nsel i*tis-marda bulunduğunu, ses çıkarması halinde babasını da O*ldür-eceğini söylediği belirtildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.