WISPMANAGER

BÜYÜKŞEN C*İNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME

BÜYÜKŞEN C*İNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME
2.820
24 Aralık 2021 - 3:36

Büyükşen ci-nayeti ile alakalı ilerlemeler yaşandı. Büyükşen cin-ayetinin azmettiricisi açıklamalarda bulundu. Müge Anlı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ uygulaması ile ekranlara geri döndü. ATV ekranlarında gene izleyici ile buluşan programda Büyükşen ci-nayeti ele alınmaya devam etti. Müge Anlı programda ci-nayet ile alakalı son ilerlemeleri aktardı…

BÜYÜKŞEN KARDEŞLER Cİ-NAYETİNDE İLGİNÇ GELİŞME YAŞANDI.. BU KADARINA PES KARDEŞLERLE İLGİLİ DELİL YOK

Müge Anlı, Büyükşen cinayeti ile alakalı programa ilk başvuran Metin-Necla Büyükşen çiftinin oğulları Osman Büyükşen’i yayına çıkardı. Geçen sezonki uygulamasında ci-nayetin suçlularının kardeşleri bulunduğunu düşünen Osman Büyükşen; ‘Ci-nayetin adres karışıklığı nedeniyle bulunduğu ve kardeşlerimde şu ana kadar ci-nayetle alakalı rastgele bir şeyin bulunmadığı söylediler.’ dedi.

İŞTE O GELİŞMELER… AKLA YETMEYEN YERLER VAR

Son ilerlemelerin sonrasında Büyükşen ikilisinin hata sonucu ö.ldürüldüğü meydana çıkmıştı. Çiftin köyünde yaşam sürdüren diğer birini öldürmesi amacıyla tutulan kiralık katilin, evleri karıştırarak Büyükşen çiftini öldürdüğü belirlenmişti.

Anlı, gene de bu belirleme ile alakalı akla yatmayan yerler bulunduğunu vurguladı. Genellikle Anlı, evlerin nasıl karıştırıldığını anlamadığını belirtti. İddialara göre Esra Taş adlı bayan Abdullah Başdemir ile eş güdümlü eski sevgilisi Hüseyin K.’nın ö-ldürülmesi amacıyla kiralık ka-til tutmuştu. Fakat Başdemir, kiralık ka-tile hatalı adres vermiş ve bu yüzden ka-til Büyükşen çiftini ö-ldürdüğü düşünülüyor. Fakat Müge Anlı, Abdullah Başdemir’in evleri karıştırmasını anlamadığını vurguladı.

OLAYIN AZMETTİRİCİSİNİN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Vakaın azmettiricisi bulunduğu belirti edilen ve gözaltına alınanlar arasında belirleme edilen Abdullah Başdemir’in canlı yayında ifadesi okundu. Tutuklanan beş şahıs arasında belirleme edilen Başdemir ifadesinde; Hüseyin’i ö-ldürmek amacıyla bir nedeni olmadığını vurguladığı meydana çıktı. Abdullah Başdemir ifadesinde; ‘Biz eş güdümlü iken Hüseyin rastgele bir şekilde rahatsızlık vermedi. Hüseyin’i ö-ldürmek istemem kadar mantığa aykırı bir hal olamaz. Uzaktan tanıma göre adam öldürmek talimatı vermekte mantığa ideal değil.

Esra problemli bir şahısydi. Çevresindeki insanlar da u-yuşturucu kullanan şahıslardan oluştuğu amacıyla onların bana zarar verebileceği düşüncesiyle Esra’dan kurtulmaya çalıştım. Fakat Esra peşimi bırakmadı. Sokağa düşerim diyerek beni vicdani olarak zor hale soktu. Bunun üstüne bende kendisi ile ilgilendim. Esra’nın bu işle alakası olup olmadığını bilmiyorum. Alakası olup, kendisini kurtarmak amacıyla bana iftira atmış olabilir.’ ifadelerini kullandı.

KİRALIK KA-TİL TUTTUĞUNU YALANLADI

Başdemir ifadesinin devamında olayla alakalı bir ilgisinin bulunmadığını belirtti. Başdemir; ‘. Vaka mantığa uymuyor. Kıskançlık nedeniyle Esra’nın eski sevgilisi Hüseyin’i ö-ldürtmeye çalıştığım mantığa aykırıdır. Ben Hüseyin ile gittiğimiz kafeden tanışıyorum. Esra ile ayrıldıktan sonra Hüseyin ile saniyede karşılaştık. Tokalaşıp eş güdümlü sohbet ettik. Hüseyin’e karşı rastgele bir husumetim olamaz. Esra Hüseyin’den ayrıldıktan sonra benimle olmaya başladı.’

Dedi. Başdemir’in beraberinde çalışan Afgan işçiyi kiralık k-atil olarak tuttuğu iddia ediliyor. Ci-nayet amacıyla Başdemir’in beraberinde çalışan Abduhamid Uzbek adlı Afgan’a 100 bin TL verilen söyleniyor. Aynı vakitte ci-nayet amacıyla de beraberinde çalışanlara değişik hatlar verildiği de iddialar arasındaydı.

Abdullah Başdemir, bu hatların normal kullanmaları amacıyla işçilere verilenni belirtti. İşçilerin iş değiştirmesi neticesinde çoban adedi azalınca hat adedinin da azaldığını ve bu sebep ile hatların kapatıldığı da belirtildi. Başdemir, anlatılan bireyin beraberinde kısa bir vakit çalıştığını ve sonra iş değiştirdiğini belirtti.

AZMETTİRİCİNİN İFADELERİNİN ORTAYA ÇIKMASININ ARDINDAN İFADEYE RED GELDİ

Büyükşen ci-nayetinde yeni bir ilerleme daha oldu. Ci-nayetin Azmettiricisi olarak tutuklanan Abdullah Başdemir’in ifadesi meydana çıktı. Azmettirici Başdemir, iddiaları kabul etmeyerek yalanladı. ifadeleri kabul etmeyen Azmettirici şu sözleri söyledi. “Biz eş güdümlü iken Hüseyin rastgele bir şekilde rahatsızlık vermedi.

Hüseyin’i ö-ldürmek istemem kadar mantığa aykırı bir hal olamaz. Uzaktan tanıma göre adam ö-ldürmek talimatı vermekte mantığa ideal değil. Esra problemli bir şahısydi. Çevresindeki insanlar da u-yuşturucu kullanan şahıslardan oluştuğu amacıyla onların bana zarar verebileceği düşüncesiyle Esra’dan kurtulmaya çalıştım.

Fakat Esra peşimi bırakmadı. Sokağa düşerim diyerek beni vicdani olarak zor hale soktu. Bunun üstüne bende kendisi ile ilgilendim. Esra’nın bu işle alakası olup olmadığını bilmiyorum. Alakası olup, kendisini kurtarmak amacıyla bana iftira atmış olabilir.” şeklinde konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Useful
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Romantik Komedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
8 common cooking mistakes
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Büyük Sivilce
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BU ACININ TARİFİ YOK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ortalık Bir Anda Karıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax every day with
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Relax Every Day With

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.