WISPMANAGER

Kılıçdaroğlu, Bahçeli’ye neden teşekkür etti?

Kılıçdaroğlu, Bahçeli’ye neden teşekkür etti?
646
20 Ekim 2020 - 23:51

Kılıçdaroğlu, Bahçeli’ye neden teşekkür etti?

MHP’nin büyük takdir toplayan askıda ekmek projesi üzerinden propaganda yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda bir konuşma yaptı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada MHP’nin başlattığı “askıda ekmek” kampanyasıyla ilgili de konuştu.Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada MHP’nin büyük takdir toplayan askıda ekmek projesi üzerinden propaganda yaparak iktidarı eleştirdi.

BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Kılıçdaroğlu şunları söyledi: “Projeye bakın, ne proje ama. Çağ açan bir proje. Bizim fakirliğimizi, bu iktidarın 18 yıl sonunda bizi getirdiği rezilliği bundan daha iyi dünyaya anlatamazsınız. O nedenle Sayın Bahçeli’ye yürekten teşekkür ediyorum. Kuru soğana mahkum ettiniz. 21. yüzyıldan söz ediyorum. 83 milyon, bir avuç tefeciye hizmet eder hale geldik. Beyler tefecilere milyar dolarları yağdırırken, işinden olan adama ‘Sana ayda 1168 lira vereceğim. Günde 39 lira. Krallar gibi yaşayacaksın.’ diyor. Bunlarda vicdan var mı? Açlık sınırı 2448 lira. Açlık sınırının altında milyonlar var.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.