WISPMANAGER

ibo

ibo
545
23 Şubat 2021 - 4:36

Saçlarını boyatırken boyayı fazla beklettiği için günlerce konuşulan İbrahim Tatlıses, bu sefer de kendinden 42 yaş küçük sevgilisiyle adından söz ettirmeye başladı. Bodrum’a giden çift, aşk dolu pozlarını Instagram’dan yayınlamayı ihmal etmedi.

Yıllar sonra İbo Show ile ekranlara geri dönen İbrahim Tatlıses, aşk hayatı ve programındaki eğlenceli anlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yer alan usta sanatçı, yeni aşkıyla arabada bir poz verdi. KALP EMOJİSİ KOYDU İbrahim Tatlıses’le aşk yaşadığı iddia edilen 26 yaşındaki Gülçin Karakaya, ünlü sanatçıyla Bodrum’a giderken çektiği selfieyi sosyal ağ hesabında paylaştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram’ının hikaye bölümüne yükleyen Karakaya, “Biz yine yollarda” yazarak kalp emojisiyle Tatlıses’i etiketledi.

ARALARINDA 42 YAŞ VAR 68 yaşında 7 çocuk ve 9 toruna sahibi olan İbrahim Tatlıses, gönlünü kendinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya kaptırdı. SAÇLARINI BOYATTI İbo Show ile ekrana gelen İbrahim Tatlıses’in saçlarındaki değişim gündem olmuş usta sanatçının saç botoksu ve saç ektirme işlemleri yaptırdığı bunun içinde 100 000 TL harcadığı söylenmişti. Konu hakkında açıklama Tatlıses ise “Ben neysem oyum, yalnızca boya saçımda fazla kaldı” demişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.