WISPMANAGER

Erdoğan yasaklarla ilgili açıklama yaptı

Erdoğan yasaklarla ilgili açıklama yaptı
2.372
18 Aralık 2020 - 15:25

Koronavirüsle mücadelemiz tüm hızıyla sürüyor. Yasaklar her ne kadar bizim sağlığımız için olsa da bir hayli zorluyor insanları da. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan korona yasaklarıyla ilgili açıklamalar yaptı. Yasakların ne zaman ve ne şekilde kaldırılacağını aktardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs pandemisine ilişkin yaptığı açıklamalar kapsamınca önlem ve tedbir amaçlı yasakların ne zaman kaldırılacağını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, covid 19 pandemisiyle alakalı olarak yaptığı açıklamada vaka sayılarındaki iyileşmeyle beraber “Tedbirleri peyderpey kaldıracağız” diyerek güzel haberi verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’teki Düzbağ İçme Suyu İsale Hattı ve Doğanpınar Barajı Açılış Töreni’ne canlı bağlantıyla katılım sağladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında koronavirüs salgınının tüm olumsuzluklarına rağmen yatırımlara ara vermediklerini de dile getirdi.

TEDBİRLER PEYDER PEY OLARAK KALDIRILACAK
Açıklamalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınının yükselme eğilimini kesmek için alınan tedbirlere de değindi. Recep Tayyip Erdoğan, vaka sayılarındaki iyileşmeyle beraber tedbirlerin peyderpey kaldırılacağını dile getirdi.

MİLLETİMİZİ SALGIN SÜRESİNCE YALNIZ BIRAKMADIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuya dair açıklamaları ise şöyle: “Milletimizin hiçbir ferdini salgın döneminde yalnız bırakmadık. Salgının dünya ile birlikte ülkemizi de etkilediği bir dönemde ne sağlık hizmetlerimizden ne de yatırımlarımızdan taviz veriyoruz. İnşallah vaka ve ağır hasta sayılarının hedeflediğimiz seviyelerin altına düşmesiyle sınırlamaları peyderpey kaldırmaya başlayacağız.” diyerek bildirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Wispmanager kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.